#2. Tekken 7 – Wstęp fabularny kolejnych postaci.

W poprzednim newsie poznaliśmy wstęp do historii Devil Jina, Boba i Hwoaranga w Tekken 7. Tym razem przyjrzymy się Bryanowi, Fengowi oraz Lawowi.

Bryan Fury

c7smdqoxgaajjyqBryan Fury to człowiek-cyborg, który uwielbia zniszczenie i zrobi wszystko, aby pokazać światu, jak bardzo jest oddany sianiu chaosu. Sama myśl świata pogrążającego się w wojnie sprawia, że Bryan nie może powstrzymać psychopatycznego śmiechu.

Jak zwykle oddawał się swojemu ulubionemu zajęciu, jakim jest walka w samym środku działań wojennych. Gdy nagle zauważył nową ofiarę, pozostaje nam się domyślać, kim może być tajemniczy nieszczęśnik.

Feng Wei

c7snfhiw0aa4hkeFeng jest człowiekiem żyjącym wedle filozofii: „Ten kto zniszczy wszystkie inne style walki i uczyni je swoimi, stanie się wojownikiem nad wojownikami: Smoczym Bogiem”.

Ten cytat to wszystko, co Feng znalazł w tajemniczym zwoju Pięści Boga „Shinken”

Po krwawej podróży treningowej, Feng dopiero narodził się jako wojownik i nadal trenuje.

Marshall Law

c7sockgxkaa1i4iMarshall nadal spędza większość swojego czasu spłacając długi, które narobił jego Syn.

Niestety, ponieważ ostatnio ciągle był zajęty, uczniowie z jego Dojo systematycznie zaczęli znikać. Law uważa, że sprowadzenie jakiegoś wyjątkowego nowego mistrza do jego Dojo sprawi, że uczniowie do niego powrócą.

Skontaktował się więc ze swoim przyjacielem Paulem, czy zna jakąś odpowiednią osobę. Paul słysząc o problemach przyjaciela sam zgłosił się na ochotnika mówiąc „Zostaw to mnie!”

Niestety pozostawienie Dojo Paulowi oznaczałoby, że Law mógłby zamknąć Dojo już po połowie dnia, więc Law dyplomatycznie odmówił Paulowi.

Law przystąpił do Turnieju Żelaznej Pięści 7, aby znaleźć odpowiednią osobę, zwłaszcza że krążą plotki o bardzo silnym uczestniku.

Mateusz Schinke

Written by: Mateusz Schinke

Cześć nazywam się Mateusz,
jestem wieloletnim fanem bijatyk , niestrudzony w nauce nowych ciosów w wolnej chwili galopujący Płotką przez Velen :)

Nasz fanpage