Capcom

Street Fighter V

Newsy

Gameplay i Theme Alexa w Street Fighter V

Gameplay i Theme Alexa w Street Fighter V

Wiadomo już, że Alex zawita jutro w piątej odsłonie Street Fighter. Alex był najbardziej wyczekiwaną przez fanów postacią. Pecetowcy dorwali się do nieopublikowanego Alexa i nagrali parę meczów z jego udziałem. Moim zdaniem Alex wygląda po prostu brzydko. Nosi obcisłe jeansy, jest grubszy i te włosy kompletnie do niego nie pasują.

Tak wyglądał w Street Fighter 3

alex_sfiii_by_rgm501

A tak w Street Fighter V

alexsfv1jpg-c75016_1280w

Zdanie na temat nowego wyglądu Alexa pozostawiam wam. Gameplaye prezentujące Alexa nie są dopracowane na tyle, by oszacować, jak on walczy. Widzimy jedynie, jak przegrywa i ma problemy w zwarciu. Czekamy na kogoś, kto będzie mógł nim wymiatać.

https://www.youtube.com/watch?v=BHpX8r8g9GI

No i na koniec coś, co w większości osób powinno się spodobać. Jego Theme, który jest remixem ze Street Fighter 3. Budzi nostalgiczne wspomnienia, kiedy się grało w Street Fighter 3.

https://www.youtube.com/watch?v=1NIrFNgGjSE

Capcom prezentuje dwie postacie ze Street Fighter V

Capcom prezentuje dwie postacie ze Street Fighter V

Premiera nowego Street Fighter zbliża się wielkimi krokami. Capcom postanawia zaprezentować postacie, które będą uczestniczyć w piątej części ulicznego wojownika.

https://www.youtube.com/watch?v=IzFEUntLnZs

Pierwszy to Necalli. Jest nową postacią z czterech, które zadebiutują w nowym Street Fighter. Necalli jak widać, ma bardzo agresywny i unikalny styl walki. No i ma fajne włosy.

Kolejna postać, to już weteran poprzednich części. Czyli Rosjanin Zangiew, profesjonalny wrestler i chodząca góra mięśni. Można zobaczyć, że Zangiew został nieco zmieniony pod względem ruchów i ciosów. Więcej o Zangiewie możecie zobaczyć pod tym filmikiem.

https://www.youtube.com/watch?v=PlxQfm14edE

Przypominamy, że można wziąć udział w pierwszych eliminacjach do Street Fighter V w Polsce. Więcej informacji pod tym linkiem.

Cenega organizuje mistrzostwa Polski w Street Fighter V

Cenega organizuje mistrzostwa Polski w Street Fighter V
Już w lutym będzie można wziąć udział w eliminacjach do mistrzostw Polski w najnowszej odsłonie Street Fighter V. Eliminacje będą w pięciu miastach Polski: 1. 20.02.2016 - Saturn Kraków, CH Galeria Krakowska, ul. Pawia 5 2. 21.02.2016 - Saturn Poznań, CH City Center, ul. Stanisława Matyi 2 3. 27.02.2016 - Saturn Łódź, CH Port Łódź, ul. Pabianicka 245 4. 28.02.2016 - Saturn Szczecin, CH Kaskada, al. Niepodległości 36 5. 12.03.2016​ – eliminacje i finały w Warszawie, CH Złote Tarasy, Złota 59 Street-Fighter-V-Ken-6 Każdy z uczestników będzie mógł przynieść własny kontroler, który będzie odpowiadał pod konsole PS4. Nagrody zapowiadają się obiecująco: 1. miejsce: 1 500 zł + abonament PS Plus na 1 rok + headset Cobra + Złoty Dualshock 4 + zestaw gadżetów 2. miejsce: 1 000 zł + abonament PS Plus na 3 miesiące + headset Cobra + doładowanie do PSN 100 zł + zestaw gadżetów 3. miejsce: 500 zł + abonament PS Plus na 3 miesiące + doładowanie do PSN 100 zł + zestaw gadżetów Zestawy gadżetów są przewidziane także dla najlepszych uczestników eliminacji. Więcej informacji znajdziecie na specjalnej stronie PPE, na której możecie się zapisać. Źródło. PPE  

Nasz fanpage