Partnerzy serwisu

patron_studioip

www.studioip.pl

Studio Ip zajmuje się kompleksową obsługą, zarówno firm jak i klientów indywidualnych. Oferujemy nowoczesne studio wraz ze sprzętem fotograficznym, znajdujące się w dogodnej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Agencji Aktorskich, na terenie Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie Jesteśmy profesjonalni, elastyczni i kreatywni. Oprócz sesji fotograficznych i castingów wspieramy również młodych ludzi z pasją. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy Twój pomysł. Nie zastanawiaj się tylko dzwoń.

 

Studio IP - mix_v01

 

Współpracujemy także z innymi serwisami:

Antygaming.com

Serwis AntyGaming powstał z niepohamowanego pragnienia kilku osób do tego, żeby wyrazić swój własny pogląd na elektroniczną rozrywkę. Nie staramy się ślepo podążać za nowościami, pisać po nocach teksty tylko po to, żeby mieć tą pierwszą recenzję gry w sieci. Staramy się przelać na papier nasze własne spojrzenie na gry i wszystkie zagadnienia związane z nimi. W tekstach nastawiamy się na odczucia i emocje a nie na opisach fabuły czy skrupulatnej ocenie technicznej, gdyż to możecie znaleźć na stronach-molochach. Piszemy o tym o czym mamy ochotę, każdy na swój sposób.

Sprawdź


Mamo Tato zostaję Asasynem

Mamo Tato zostaję Asasynem

Fanpage powstał około 4 lata temu. Codziennie wstawiamy na stronę różnorakie obrazki związane z tematyką gry Assassin’s Creed oraz staramy się informować na bieżąco o przeciekach z nowych odsłon gry. Obecnie jesteśmy największym POLSKIM fanpage o Assassin’s Creed.

Sprawdź


 

Nasz fanpage